Menu
Your Cart

Happy Ant products

Model: پکیج بارداری و زیر یک سال
"فرزند زیر یک سال شما با محتواهای کارشناسی شده و عالی، دلخواهترین نتیجه را خواهد گرفت"محتوای این پکیج مناسب مادران باردار و آن دسته از مادرانی است که فرزند زیر یک سال دارند. محتویات این پکیج به گونه ای است که کودکان تا قبل از سن یک سالگی (به دلیل ممنوعیت تماشای تلویزون برای کودکان زیر یک سال) د..
440,000تومان
Model: پکیج یک تا دو سالگی
      "فرزند زیر دو سال شما با محتواهای کارشناسی شده و عالی، دلخواهترین نتیجه را خواهد گرفت"اگر سن کوچولوی شما بین یک تا دو سال می باشد بهترین زمان برای شروع دوزبانگی او خواهد بود. برای شروع دوزبانگی و آموزش زبان او به راحتی و با اطمینان خاطر می توانید از این پکیج استفاده کنید. م..
440,000تومان
Model: پکیج دو تا سه سالگی
      "فرزند زیر سه سال شما با محتواهای کارشناسی شده و عالی، دلخواهترین نتیجه را خواهد گرفت"اگر سن کودک شما بین دو تا سه سال می باشد برای شروع دوزبانگی او می توانید از این پکیج استفاده کنید. محتوای این پکیج هم بصورت موزیکال و هم بصورت کارتون های موضوع دار (سریالی) می باشد. کارتون..
440,000تومان
Model: پکیج سه تا چهار سالگی
      "فرزند زیر چهار سال شما با محتواهای کارشناسی شده و عالی، دلخواهترین نتیجه را خواهد گرفت"اگر سن کودک شما بین سه تا چهار سال می باشد برای شروع دوزبانگی او می توانید از این پکیج استفاده کنید. محتوای این پکیج بیشتر بصورت کارتونهای موضوع دار (سریالی) می باشد. کارتونهای انتخاب شد..
440,000تومان
Model: پکیج چهار تا هفت سالگی
 "فرزند بین چهار تا هفت سال شما با محتواهای کارشناسی شده و عالی، دلخواهترین نتیجه را خواهد گرفت"اگر سن کودک شما بین چهار تا هفت سال می باشد برای شروع دوزبانگی او می توانید از این پکیج استفاده کنید. محتوای این پکیج عمدتا بصورت کارتون های موضوع دار (سریالی) می باشد. بعد از ثبت سفارش این محصو..
440,000تومان
Model: پکیج خواندن و نوشتن
محتوای این پکیج شامل کارتون هایی می باشد که بصورت غیر مستقیم به آموزش خواندن و نوشتن می پردازند. کودکانی که سن آنها بالای هفت سال می باشد و یا بصورت مداوم سه سال در معرض کارتونها بودند می توانند از این پکیج استفاده کنند. این پکیج علاوه بر آموزش غیر مستقیم خواندن و نوشتن که باعث تقویت دو تا از مهارته..
440,000تومان
Model: 64 گیگا بایت
این پکیج دارای 3 سطح طبقه بندی شده مقدماتی، متوسط و پیشرفته است که شامل کارتون های موزیکال طبقه بندی شده بر اساس موضوعات مختلف آموزشی می باشد. مدت زمان استفاده و تماشای هر یک از این پکیج ها( مقدماتی، متوسطه،پیشرفته) حداقل 2 ماه می باشد. بعد از گذر از این مرحله وارد مرحله پخش کارتون های موضوع دار می ..
590,000تومان
Model: یک ترا بایت
این محصول شامل تمامی کارتونهای موجود در سایت به تفکیک رده بندی سنی می باشد که شامل بیش از 7000 قسمت کارتون متنوع و به روز می باشد...
9,500,000تومان
Model: برنامه اختصاصی پخش کارتون های دوزبانگی (6 ماهه)
این برنامه برای همه والدینی که قصد دوزبانگی کودک خود را دارند ولی اطلاعات کافی از کارتون ها و نحوه پخش آنها و همچنین اولویت پخش و زمان آن و... ندارند بسیار مفید و کاربردی می باشد. برنامه پخش کارتونهای دوزبانگی به صورت یک راهنمای زمان پخش کارتون ها می باشد که در این راهنما دقیقا مشخص گردیده..
259,000تومان
Model: برنامه اختصاصی پخش کارتون های دوزبانگی (12 ماهه)
این برنامه برای همه والدینی که قصد دوزبانگی کودک خود را دارند ولی اطلاعات کافی از کارتون ها و نحوه پخش آنها و همچنین اولویت پخش و زمان آن و... ندارند بسیار مفید و کاربردی می باشد. برنامه پخش کارتونهای دوزبانگی به صورت یک راهنمای زمان پخش کارتون ها می باشد که در این راهنما دقیقا مشخص گردیده..
359,000تومان
Model: Body
مجموعه فلش کارت هایی که پیش رو دارید، آموزش اعضای بدن مختلف از طریق تکنولوژی واقعیت افزوده است. این سری از فلش کارت ها مختص کودکان و نوجوانان است که در 28 کارت، اعضای بدن در زبان انگلیسی را به شیوه ای جذاب آموزش می دهد. در این مجموعه اسامی اعضای بدن به زبان انگلیسی تلفظ می شود و به صورت تدریجی مهارت..
189,000تومان
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)